Seite 25 von 26 ErsteErste ... 1523242526 LetzteLetzte
Ergebnis 241 bis 250 von 251

Thema: Kriegsverbrechen im Kosovo

Voll nett Avatar von Dissention

Zitat Zitat von Generalstab VJ Beitrag anzeigen
    Jovani i Djani,jos si jedan put dokazao,da si NAJBLESAVIJI Srbin,konju retardini...
    Ajde ajde, nema pauze, jos malo pa ce zima

Zitat Zitat von Dissention Beitrag anzeigen
    Ajde ajde, nema pauze, jos malo pa ce zima
    Ne vredi zime,kada sunce izgorelo mozak,a propos,koji mozak....

Ne vredi zime,kada sunce izgorelo mozak,a propos,koji mozak....
    Mora da te izdao "google translate"

4. Die folgenden 2 Mitglieder bedanken sich bei Dissention für diesen Post:

BlackJack (03.10.2018), DarkoRatic (04.10.2018)

Mora da te izdao "google translate"
    Nisam ja Srbin da mi potreban Google Translate...

Nisam ja Srbin da mi potreban Google Translate...
    Pa i prosecanom siptaru ide taj Srpski boje nego tebi

Pa i prosecanom siptaru ide taj Srpski boje nego tebi
    Vidim kako blesavom Srbinu ide boje,haha :-),a Siptari samo jedan jezik razumu...

Na danasnji dan ´98 desio se jedan od najmonstruoznijih zlocina na Kosovu i Metohiji. Grupa od oko 30-tak terorista pripadnika UCK,koju je licno predvodio Ramush Haradinaj upala u noci izmedju 10. i 11. septembra u nebranjeno srpsko selo izmedju Decana i Djakovice,selo Rastavica. Teroristi su poveli i dvojicu ranije zarobljenih srpskih policajaca da gledaju njihove zlocine.
    Oko 4 sata ujutro,teroristi upadaju u kucu mladog bracnog para,porodice Vojinovic,koji su imali dvomesecnu cerkicu i sestogodisnjeg sina.NMakon sto su usli u kucu porodice Vojinovic,Ramush Haradinaj je naredio zeni da sprema dorucak.Zena je ustala i radila je nesto u kuhinji,a Ramush Haradinaj je njenoj dvomesecnoj bebi,koja je lezala u kolevci pucao u glavu,zatim je bajonetom odsekao bebi glavu i bacio pred majku i rekao: "Evo ti,pa spremi pasulj sa mesom." Zatim je jednim rafalom ubio njenog muza i sestogodisnjeg sina.Zena je u nervnom rastrojstvu napala Haradinaja,ali on joj bodljikovom zicom vezao ruke,ubacio je u borbeno vozilo i odveo je u vojnu bazu na planini Junik. Zenu su tu sledeca tri dana svi pripadnici UCK-a redom silovali i mucili,da bi je na kraju licno Haradinaj zaklao.

Nakon masakra u porodici Vojinovic,SIPTARSKI teroristi nastavljaju da idu kroz selo Rastavica i da ubijaju svakog,koji ´im se nasao na putu.U kuci porodice Bojovic,jedini je preziveo 55-o godisnji Stojan,koji se spasao skokom kroz prozora.Stojan Bojovic kasnije opisuje,sta se desilo te noci:
    "Nakon sto sam cuo galamu i pucnjavu u dvoristu,skocio sam kroz prozor i uskocio u bunar ispred kuce,kasnije ce se uspostaviti,da mi je to spasilo zivot. Cuo sam Haradinaja sa svojim pripadnicima,kako pevaju ispred moje kuce.Nakon sto su otisli,izasao sam iz bunara,a ispred kuce su bile zaklani lesevi moje supruge i sina,sinu je u vrat jos bio zabijen noz."

Nakon "defilea" kroz selo Rastavica,iza terorista ostalo je preko 20 leseva,uglavno staraca,zena i dece.
    Na samom izlazu iz sela,Ramush Haradinaj iz kamiona izvodi vec ranije zarobljenih srpskih policajaca,koji su celi masakar gledali. Haradinaj Policajce vezuje za drvo,uzima motorolu koju podesava na frekvenciju srpske Policije,vadi noz te prilazi Policajcima te ´im odseca usi i nos,soli ´im rane,zatim ´ih kolje. Dok policajci u jaucima umiru,sa druge strane srpska Policija i Vojska Jugoslavije celi masakara slusa uzivo. Sutradan,po ulazu u selo,VJ i Policija nalazi telo izmasakriranih Policajaca.

Kada su se spremali da odu iz sela,Ramush Haradinaj iza sena primecuje zenu,koja se skrivala od Siptarskih terorista. Bila je to 45-godisnja Mara Jokic.Haradinaj naredjuje da je povedu.Zatim Haradinaj licno je siliuje,sekujuci je po ledjima sa istim nozem,kojim su prethodno zaklani Policajci.Nakon silovanju,zenu kolje i svi napustaju selo.

CIRILICA - Albanci i NATO su bili saveznici na Kosovu i zajedno cinili zlocine - TV Happy 05.11.2018

Danas u emisiji "Ćirilica" istražujemo: Kada kreće hapšenje albanskih terorista na Kosovu? Zašto sve više država povlači priznanje takozvane države Kosova? Da li je kandal oko zastave Kosova u Notr Damu u Parizu orkestriran namerno? Koju korist na Kosovu ima Zapad?

Gosti: Milovan Drecun - Predsednik skupštinskog odbora za Kosovo i Metohiju
    Goran Petronijević - Advokat
    Veljko Odalović - Generalni sekretar ministarstva spoljnih poslova Republike Srbije

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam AMEN

Zitat Zitat von BlackJack Beitrag anzeigen

Yeah,hier geht´s um SIPTAR-Kriegsverbrechen im Kosovo,und der dumme USTASA zeigt die albanische Flagge.

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer